Поштовий картонний тубус (650х76мм) з кришками

  • В наявності
  • Модель: PT
  • 10 або більше, шт. 72.60
  • 20 або більше, шт. 66.60
  • 30 або більше, шт. 61.80
  • 50 або більше, шт. 59.40
-
+

Поштовий картонний тубус (650х76мм) з двома пластиковыми кришками (заглушками)
Довжина: 650 мм
Внутрішній диаметр: 76 мм
Матеріал: коричневий багатошаровий картон товщиною 2 мм
Вага 1 шт.: 0,245 кг

Тубус з багатошарового картона чудово підійде для упаковки А1 формату (594х841 мм) постерів , плакатів, календарів, креслень, фотографій, документів тощо. З боків тубус щільно закривається пластиковими кришками. 

Картонні тубуси – один із сучасних видів товарів для пакування. Тубус картонний використовують для пакування різноманітних видів товарів. Упакована в тубус продукцію будь-якого призначення виглядає якісно, ​​нестандартно та зберігає свою цілісність. Наші картонні тубуси виготовлені повністю з матеріалів, які повністю переробляються і не шкодять навколишньому середовищу. Картонний тубус використовують для пакування та транспортування паперової продукції - карт, плакатів, фотошпалер. Також цей вид упаковки підходить для пляшок з напоями або маслами. У картонний тубус можна запакувати різні розсипні товари, використовувати картонний тубус можна і для пакування подарункових товарів. Для автоматизації ваших поштових відправлень рекомендуємо використовувати Етикетки самоклеючі.

Илья

Очень сложно найти такого размера тубусы для заказа, поэтому у этих ребят заказываю их постоянно и большими партиями. Цены довольно низкие для такого качества (картон плотный, есть две заглушки по бокам). Для пересылки подходит идеально больших партий. Рекомендую для покупки.

19.03.2021

Марина

Тубус отличного качества. Как бы то ни было - для меня главным критерием любого подрядчика остается тех-поддержка. Здесь, поверьте, она на высоте - всегда помогут не только с проблемами, но и с выбором товара

09.05.2020

Написати відгук