З якої тканини шиють еко сумки шопери

Ця стаття могла б бути короткою, з одного речення: «Шийте з чого хочете, аби було красиво!»

Але маючи більше десяти років досвіду, кілометри використаних тканин, багато проб і трохи помилок, ми можемо розповісти докладно, з яких матеріалів можна пошити якісну еко сумку.

Еко сумка може бути пошита з різноманітних натуральних та синтетичних текстильних матеріалів, для виготовлення шоппера можна також використовувати цікаві неткані полімерні матеріали.


Для того, щоб приставка «еко» була виправдана, матеріал для еко сумки повинен відповідати таким характеристикам:

 • тканину виготовлено з мінімальним використанням шкідливих для природи технологій;
 • утилізація матеріалу, з якого зроблена еко сумка, безпечна для людини та природи;
 • тканина, з якої виготовлений шоппер, проста і, головне, довговічна в експлуатації.


Які ж тканини у нашому топ-5 «Які тканини краще для пошиття еко сумок»? Що у них особливого?


Зауважимо, що цей список не показує, який матеріал кращий чи гірший для пошиття сумки шоппера. З якої тканини шити еко сумку багато в чому визначає для чого її шиють, хто і як її буде використовувати.

Якщо ви, прочитавши статтю, не зможете визначитися, з якого матеріалу краще шити ваш шоппер, звертайтеся за консультацією до наших менеджерів, вони обов'язково знайдуть для вас ідеальне індивідуальне рішення!

Отже, з яких матеріалів можна зробити ваш шоппер?

 • Бязь. Абсолютно натуральний матеріал, тканина з простим переплетенням із бавовни. Ми використовуємо бязь достатньої щільності (145/кв.м), це хороший показник зносостійкості для цієї тканини.

  Наші популярні сумки та мішечки ми шиємо з небіленої бязі, при її виготовленні не використовуються хімікати, що відбілюють. Сумки з бязі гіпоалергенні, прості у догляді, практично не дають усадки. Подивіться на зразок сумки з такої тканини. 

З якої тканини шиють еко сумки шопери

  Можна було б написати «дешево та сердито», але ні - цілком презентабельно, і справді не дорого.

 • Канвас. Щільна хб тканина, 220 г/кв.м, з полотняним плетінням, оброблена спеціальним просоченням, якеі продовжує термін експлуатації сумки шоппера. (Ви ж пам'ятаєте, це обов'язкова умова для еко продукції – можливість користуватися нею довго). Канвас - більш вишуканий та презентабельний варіант відомої багатьом парусини. Подивіться на цю тканину ближче.

З якої тканини шиють еко сумки шопери

  Канвас не покривається катишками, не деформується, його важко порвати. Ну чи не диво? Саме з нього шиють більшу частину нашого асортименту еко сумок.

 • Саржа. Окремий вид тканого плетіння - саржовий, напевно, ви не раз зустрічали тканини з діагональною «ялинкою». Якщо ви замислюєтеся, з якої тканини можна пошити хороший супер надійний і міцний шоппер, зверніть увагу на саржеву тканину. Ми використовуємо для пошиття бавовняну саржу високої щільності (240 г/кв.м), як небілену, без хімічного відбілювання, так і кольорову. Саржа відмінно підходить для великих сумок шопперів, як ці (вони витримують дуже великі навантаження, неодноразово перевірено!)

З якої тканини шиють еко сумки шопери

  Еко сумка може бути виготовлена не лише із натуральних матеріалів. Є синтетичні матеріали, які завдають мінімальної шкоди навколишньому середовищу під час виробництва, експлуатації та утилізації.

  Ми використовуємо такі ненатуральні матеріали для виготовлення еко сумки:

 • Плащова тканина. Тканина, яка на 100% складається з поліестеру з водовідштовхувальними та грязевідштовхувальними властивостями. У нашому асортименті сумки з плащової тканини ДЮСПО, з просоченням Milky і з поліуретановим просоченням. Сумки з плащової тканини можна вважати екологічними саме через особливості їх експлуатації: однією сумкою можна користуватися десяток років, економлячи тим самим величезну кількість природних ресурсів. Ми використовуємо плащову тканину для пошиття міських еко рюкзаків та сумок шоперів.

З якої тканини шиють еко сумки шопери

 • Спанбонд. Нетканий матеріал, який не поступається багатьом своїм споживчим характеристикам натуральним тканинам. Подивіться, як виглядають сумки з цього матеріалу.

З якої тканини шиють еко сумки шопери

  Нічим не гірше тканинних шоперів! Спанбонд нетоксичний, не виділяє шкідливі речовини ні при виготовленні, ні при утилізації. Стійкий до зовнішніх впливів, міцний, гігроскопічний. Сумки із спанбонду дуже легкі (оскільки щільність самого матеріалу, який ми використовуємо, щоб пошити шоппер – всього 80 г/кв.м), не електризуються, не деформуються. За рахунок невисокої вартості цього матеріалу та наявності величезної кількості кольорів сумки із спанбонду – лідери серед замовлень на нашому виробництві.


Якщо ви запитали, з якої тканини пошити сумку шоппер, відповідь не буде однозначною. Текстильна промисловість не стоїть на місці, розвивається, пропонує нам величезну кількість варіантів тканин: за складом, кольором, щільністю. Ви можете експериментувати, пробувати, вивчати або довіритися нам, професіоналам з багаторічним досвідом. Ваша ідеальна еко сумка чекає на вас у «Борса»!


Дата: 12.04.2023
Дата оновлення: 13.04.2023
БОРСА