Для чого потрібні еко сумки

Запит «еко сумка» видає близько трьох мільйонів результатів і лише кілька сайтів можуть надати повну та достовірну інформацію про еко сумки. У цій статті ми хочемо розібратися, що таке еко сумки та визначити, кому і навіщо потрібні сумки з трендовою приставкою «еко»

Говорячи простими словами, еко сумка - це господарська сумка, яка виготовляється із довговічних та натуральних матеріалів. Перші шоппери (друга назва еко сумок) були звичайнісінькими, виготовлялися вони з простої лляної тканини, в поодиноких випадках використовувався вибілений льон.Але йшли роки, змінювалися тренди і на сьогодні «еко сумка» це не просто сумка для покупок, це ознака приналежності до спільноти людей, яким важливе збереження природи. Сьогодні шоппер - це ще й модний аксесуар, який чудово підходить для щоденного носіння і може вигідно підкреслити вашу індивідуальність.

Основні характеристики екосумки:

  • використання натуральних або синтетичних матеріалів, простих у догляді та утилізації;
  • простий, часто мінімальний, крій без зайвих декоративних елементів;
  • надійні ручки, часто з додатковими швами закріплення;
  • для сумок-шоперів характерна наявність дна.

Як бачимо, будь-які тканинні сумки простого крою можна назвати еко сумкою.

Приставка «еко» означає, що при виробництві, транспортуванні, експлуатації та утилізації товару не завдано шкоди природі або ризик шкоди мінімальний.

Іноді виробники відходять від цієї формули і називають свою продукцію «еко» і в тому випадку, коли вона просто є більш екологічною альтернативою відверто шкідливим товарам. Сміємо запевнити, що еко сумок від ТОВ «Борса» це точно не стосується!

Які переваги використання еко сумок?

Перше та основне – це ідеальна заміна одноразових пакетів.

Про те, яким шкідливим є пластик, чи то його необгрунтоване гіперспоживання, не говорить хіба що тільки дуже лінива і байдужа людина. Еко сумка замість пакета з поліетилену – одне з небагатьох вірних рішень для збереження здоров'я нашої планети.

Наступна перевага еко сумки – її довговічність.

Фінансовий зиск від покупки еко сумки очевидний. Якщо не вірите на слово, можете порахувати, скільки пластикових пакетів ви купуєте у супермаркеті за місяць. Помножте на 12, а потім подивіться, скільки коштує найдорожчий шоппер на нашому сайті. Купівля тканинної сумки як заміна пакету - однозначно вигідна.

Якщо перші дві переваги досить відчутні, є ще одна неявна причина, навіщо вам потрібна еко сумка.

Ваш імідж. У вас на плечі шоппер для покупок або легкий тканинний рюкзак, а це означає, що ви людина сучасна, думаюча, небайдужа, яка стежить за модою. Здавалося б, просто сумки з тканини, а насправді - це модний, соціальний тренд ,іміджева візитна картка його власника.

Для кого ми шиємо наші еко сумки?

Еко сумки від виробника Борса - це сучасний якісний продукт, який однаково високо цінують усі Замовники: і представники бізнесу, і прямі споживачі.

Для кінцевого споживача, який вирішив прибрати по-максимуму пластик зі свого життя, ми пропонуємо кілька популярних моделей еко сумки:

  • еко сумки з плащової тканини. В асортименті сумки у трьох базових кольорах – сині, червоні, сірі. Переваги цих сумок у їхній міцності, легкості у догляді за тканиною, мініатюрному розмірі у складеному вигляді. Вони відмінно підходять для невеликого продуктового шопінгу, наприклад.
  • сумки шоппери. Максимальний розмір, щільна тканина, наявність дна – ці характеристики роблять сумку відмінним вибором і для великих закупівель, і для походу на пляж чи пікнік;
  • сумки з кольорової саржі. Великий вибір базових, яскравих та нейтральних кольорів тканини, які, до речі, практично не вигоряють. Матеріал простий у догляді, зручний розмір – саме ці якості цінують наші покупці. Купівля цих сумок не просто замінює пакет нашим замовникам, а дає можливість самовираження: саме на сумках з саржі можна круто нанести малюнок спеціальними фарбами для текстилю або зробити вишивку в техніці punch needle, приміром.

Всі перераховані вище еко сумки продаються від однієї штуки, доступна ціна та оперативна доставка в будь-який куточок України приваблюють наших прямих споживачів.

До речі, наш опт для розділу Еко сумки починається від 5 штук, тому багатьом доступний практично весь наш асортимент еко продукції по ще вигіднішим цінам.

Навіщо може бути потрібна еко сумка представникам бізнесу?

Важко відповісти це питання коротко, оскільки еко сумки замовляють представники різноманітних ділових сфер.

Еко сумки шоппери використовують торгові мережі як заміну пластику. Широкий вибір моделей, різні розміри еко сумки дають можливість знайти ідеальний спосіб пакування для різних груп товарів. Часто еко сумки замовляють книжкові торговельні мережі, магазини іграшок та дитячих товарів, косметичні бренди.

Сумки зі спанбонду та сумки з бавовни часто використовують як промосумки, як частину презентаційних роздаткових матеріалів на виставках, конференціях, офіційних масових заходах. Легкі та яскраві еко сумки для презентації своїх товарів та послуг замовляють багато освітніх проектів: школи, курси іноземних мов, дитячі розвиваючі та спортивні клуби.

Також для своїх іміджевих цілей еко сумки практично всіх видів замовляють державні структури, представництва різних міжнародних організацій, благодійні соціальні проекти.

Серед замовників еко сумок – фармацевтичні компанії, медичні мережі, стоматологічні клініки. Еко сумки - універсальний спосіб упакувати промислові та продуктові товари, презентувати пам'ятні подарунки своїм клієнтам та підрядникам, надати пробники продукції потенційним замовникам.

Для чого потрібні еко сумки

Виходячи з нашого досвіду, найбільше ефективно для В2В замовників не просто купити еко сумки, а брендувати їх. Еко сумка з логотипом та слоганом компанії - це інструмент реклами та PR. Реклама, нанесена на сумку, є довговічною. Кількість контактів не обмежена, вартість контакту мінімальна, позитивний імідж гарантовано 100%. Хіба варто відмовлятись від цього приємного бонусу?


Якщо взяти до уваги, що ваша участь у замовленні та виробництві еко сумки з логотипом мінімальна, адже всі технологічні та організаційні процеси ми беремо на себе, то питання «Навіщо потрібна еко сумка» представникам бізнесу відпадає саме собою.

Дата: 31.07.2022
Дата оновлення: 31.07.2022
БОРСА