Для чого і кому потрібні картонні тубуси?

Що таке картонний тубус?

Картонний тубус – це один із численних видів упаковки.

 Тубуси виготовляються із щільного багатошарового картону та найчастіше мають циліндричну форму. В якості основи картонних тубусів використовують заглушки - пластикові або бляшані. Кришки надають тубусу додаткову жорсткість і є захистом його вмісту.

Для чого і кому потрібні картонні тубуси?

Основні переваги картонних тубусів із кришкою:

 • незначна вага, як правило, 100-200 г (при поштових відправках це важливо, щоб не збільшувати критично вартість пересилання);
 •  низька ціна обумовлена простотою виробництва та доступними матеріалами для виготовлення;
 • екологічність: всі матеріали піддаються безпечній переробці та повторному використанню.з
 • зручність експлуатації.

Використовувати для упаковки різноманітної продукції картонні тубуси зручно, недорого, таку упаковку можна купити дрібним оптом - від 10 шт. На нашому сайті ви можете вибрати підходящий для ваших цілей тубус в розділі Кур'єрське паковання.

Яким же бізнесам може стати в нагоді цей вид упаковки?


Яким може бути застосування такої специфічної упаковки як картонний тубус?

 1. Перше, найбільш очевидне, використання тубусів – для транспортування та зберігання всілякої листової продукції. Картонний тубус із кришкою ідеально підходить для пакування плакатів, афіш, постерів. Крім цього, у картонному тубусі можна зберігати креслення, карти. Виробники поліграфічної продукції та видавництва використовують картонні тубуси частіше за інших представників В2С.
 2. Ще один напрямок використання тубуса – це упаковка художньої продукції. Художні салони пересилаю полотна, фоторепродукції у надійній картонній упаковці – тубусах із кришками.
 3. Фотостудії та виробники фотофонів також знають, як зручно використовувати картонні тубуси для транспортування та зберігання своєї продукції.
 4. Борса продає якісні картонні тубуси вже понад десять років. І ми з досвіду знаємо, що ця упаковка відмінно зарекомендувала себе для упаковки деяких видів продуктів і напоїв. У картонний тубус часто пакують різноманітні подарункові набори із солодощів або спецій, чаю та кави. Крім цього, картонні тубуси відмінно підходять для пакування скляних пляшок з олією або алкоголем.
 5. Постійні наші замовники – наші колеги поліграфісти. У картонний тубус чудово поміщаються фотоформи та плівки з нанесеним на DTF принтері зображенням (для перенесення його на тканину). Запаковані до тубусу матеріали можна пересилати без втрати якості.
 6. Останнім часом невеликі тубуси часто замовляють для пакування сувенірної продукції, пазлів та різноманітних настільних ігор.
 7. Знайшли собі застосування картонні тубуси і серед інтернет-магазинів будматеріалів та освітлення: у них зручно пересилати металеві профілі, що гнуться, лампи денного світла.

Як бачите, для бізнесу використання картонних тубусів із кришкою – досить поширена практика.

Важлива деталь: тубуси, які потраплять до ваших покупців, напевно стануть у нагоді їм у побуті. Якщо загуглити картонний тубус застосування, можна виявити масу милих та корисних лайфхаків, як можна використовувати тубус вдома. Організація зберігання канцелярії, аксесуарів для в'язання, оригінальні вироби з дітьми, годівниця для птахів і навіть кігтедряпка для кішок - для цього теж відмінно підійдуть пакувальні картонні тубуси.

Дата: 30.11.-0001
Дата оновлення: 30.11.-0001