Футболки

НОВИНКА
Футболка жіноча чорна, розмір  XXS
Футболка жіноча чорна, розмір XXS
Футболка жіночаPозмiр: XXSТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: чорнийКількість в упаковці: 70 шт.Базова жіноча футболка чорного кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка виробу представлена від XXS до XXL, детальні заміри розмірів..
від 81.00 грн. з ПДВ
НОВИНКА
Футболка жіноча біла, розмір XXS
Футболка жіноча біла, розмір XXS
Футболка жіночаPозмiр: XXSТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: білийКількість в упаковці: 70 шт.Базова жіноча футболка білого кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від представлена розмірами від XXS до XXL, детальні ..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка жіноча чорна, розмір  XS
Футболка жіноча чорна, розмір XS
Футболка жіночаPозмiр: XSТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: чорнийКількість в упаковці: 70 шт.Базова жіноча футболка чорного кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XXS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина круг..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка жіноча біла, розмір XS
Футболка жіноча біла, розмір XS
Футболка жіночаPозмiр:  XSТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: білийКількість в упаковці: 70 шт.Базова жіноча футболка білого кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XXS до XXL, детальні заміри кожного розміру - на..
від 81.00 грн. з ПДВ
НОВИНКА
Футболка чоловіча чорна, розмір  XS
Футболка чоловіча чорна, розмір XS
Футболка чоловічаPозмiр: XSТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: чорнийКількість в упаковці: 70 шт.Базова чоловіча футболка чорного кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина кругла..
від 81.00 грн. з ПДВ
НОВИНКА
Футболка чоловіча біла, розмір  XS
Футболка чоловіча біла, розмір XS
Футболка чоловічаPозмiр: XSТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: білийКількість в упаковці: 70 шт.Базова чоловіча футболка білого кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина кругла, ..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка жіноча чорна, розмір  S
Футболка жіноча чорна, розмір S
Футболка жіночаPозмiр: SТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: чорнийКількість в упаковці: 70 шт.Базова жіноча футболка чорного кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XXS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина кругл..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка жіноча біла, розмір S
Футболка жіноча біла, розмір S
Футболка жіночаPозмiр: SТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: білийКількість в упаковці: 70 шт.Базова жіноча футболка білого кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XXS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина кр..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка чоловіча чорна, розмір S
Футболка чоловіча чорна, розмір S
Футболка чоловічаPозмiр:  SТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: чорнийКількість в упаковці: 70 шт.Базова чоловіча футболка чорного кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина к..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка чоловіча біла, розмір S
Футболка чоловіча біла, розмір S
Футболка чоловічаPозмiр:  SТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: білийКількість в упаковці: 70 шт.Базова чоловіча футболка білого кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина кру..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка жіноча чорна, розмір M
Футболка жіноча чорна, розмір M
Футболка жіночаPозмiр: MТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: чорнийКількість в упаковці: 70 шт.Базова жіноча футболка чорного кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XXS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина кругл..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка жіноча біла, розмір М
Футболка жіноча біла, розмір М
Футболка жіночаPозмiр:  MТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: білийКількість в упаковці: 70 шт.Базова жіноча футболка білого кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XXS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина к..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка чоловіча чорна, розмір M
Футболка чоловіча чорна, розмір M
Футболка чоловічаPозмiр: MТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: чорнийКількість в упаковці: 70 шт.Базова чоловіча футболка чорного кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина кр..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка чоловіча біла, розмір M
Футболка чоловіча біла, розмір M
Футболка чоловічаPозмiр: MТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: білийКількість в упаковці: 70 шт.Базова чоловіча футболка білого кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина круг..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка жіноча чорна, розмір  L
Футболка жіноча чорна, розмір L
Футболка жіночаPозмiр:  LТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: чорнийКількість в упаковці: 70 шт.Базова жіноча футболка чорного кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XXS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина круг..
від 81.00 грн. з ПДВ
Футболка жіноча біла, розмір L
Футболка жіноча біла, розмір L
Футболка жіночаPозмiр:  LТканина: бавовна, 100%, (Україна)Щiльнiсть: 170г/м2Колiр: білийКількість в упаковці: 70 шт.Базова жіноча футболка білого кольору. Відшита з бавовняного кулірного трикотажу українського виробництва.Розмірна сітка від XXS до XXL, детальні заміри - на фото.Горловина к..
від 81.00 грн. з ПДВ

"Якщо хочеш зробити щось добре, зроби це сам"

Витративши один раз багато часу на пошуки місця, де можна купити футболку хорошої якості не за всі гроші світу, саме ці слова підштовхнули нас до розширення нашого асортименту текстильної продукції.

Від народження ідеї до пошиття першої тестової футболки пройшло трохи часу, рівно стільки, щоб знайти надійного і перевіреного вітчизняного постачальника натурального трикотажу. Трохи роботи технологів над лекалами і деякими швейними вузлами, і ми готові представити до уваги наших Замовників


Футболки.

Базові однотонні чоловічі та жіночі футболки представлені в двох кольорах - чорний і білий.

Саме ці два кольори ідеально підходять для нанесення шовкотрафаретного друку на футболки. Наш друкарський цех здійснює принт на футболки при тиражі від 10 шт. Технологічні можливості дозволяють виконати футболки з логотипом або будь-яким іншим зображенням до 6 фарб.


Деякі технологічні характеристики нашої новинки: